KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908170

nr 1490 8170

Zoia Krukowskaja

(1903-1999), Sverige

Oljemålning, Signerad, Stilleben. Olja på pannå, 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 28x24 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:52:22

17/9 10:45:10 1      Vinnande bud

Zoia Krukowskaja

Läs mer om Zoia Krukowskaja